Zamana karşı zorlayıcı mücadele: Genç kızın odasında kaybolan diş fırçasını 5 saniye içerisinde bulabilir misiniz?

Zekâ testi oyunları, eğlenceli vakit geçirirken zihninizin uyanık kalmasına yardımcı olan ve ruh halinizi iyileştirmek için tasarlanmış olan çevrimiçi bulmacalardır. Zekâ testi oyunları düzenli olarak çözüldüğünde yanal düşünme ve problem çözme becerilerinin gelişmesini destekler.

Zekâ testi oyunları farklı çeşitleri ile 7’den 70’e herkese hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Bazen bir strateji oyunu, bazen bir matematik bulmacası, bazen de görsel zekâ üzerine hazırlanmış birçok zekâ testi ile karşılaşabilir ve ilgi alanınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Haber7.com ekibi olarak bugün sizlere görsel zekânızı test edeceğiniz, duyularınızın beyniniz işe senkronize olmasını sağlayacak olan bir zekâ testi hazırladık. Görsel zekâ testini verilen süre içerisinde çözerek kendinizi teste tabi tutabilir aynı zamanda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

MÜCADELE BAŞLASIN: GENÇ KIZIN ODASINDA KAYBOLAN DİŞ FIRÇASINI BULUN

Yukarıdaki görselde bir genç kıza ait yatak odasını görüyorsunuz. Odanın içerisinde birkaç pelüş oyuncak, basketbol topu, kitaplar, bir yatak ve 2 tane lamba bulunuyor. Perdeler kapatılmadığı için ay ve yıldızlar odanın içerisine bir ışık katıyor.

Bu düzenli genç kız odasında kaybolan bir diş fırçasını var. Banyoda olması gereke bu diş fırçası yanlışlıkla genç kızın odasında bir yere koyulmuş ve ardından orada unutulmuş. Sizden genç kızın odasında kaybolan diş fırçasını bulmanızı istiyoruz. Bu mücadele içinse sadece 5 saniye bir süreniz var.

Mücadeleye katılarak genç kızın odasında kaybolan diş fırçasını bulabilecek misiniz? O zaman süreniz başlıyor. Tüm hünerlerinizi gösterin!Genç kızın odasında kaybolan diş fırçasını bulmak için hazırladığımız bu zekâ testi oyunun çözümünü aşağıda sizler ile paylaşacağız. Ancak direkt çözüme gitmek yerine çözümü süre içerisinde çözmeye çalışın. Zaman çok hızlı ilerliyor. Her ayrıntıya olabildiğince dikkatli bakmaya çalışın.

Çözerken eğleneceğiniz aynı zamanda tabiri caizse gözlerinizin pasını silecek, genç kızın odasında kaybolan diş fırçasını bulma oyunun sürenin sonuna geldik. Genç kızın odasında kaybolan diş fırçasını bulabildiniz mi?

Kaybolan diş fırçası aslında görsele baktığınızda göz önünde bir yerde saklanıyor. Ancak bunu fark etmek için gözlem yeteneğinizi kullanmanız gerekmekteydi. Genç kızın odasında kaybolan diş fırçasını 5 saniye süre içerisinde bulduysanız sizi tebrik ederiz. Gözleriniz ve gözlem yeteneğiniz takdire şayan!

Genç kızın odasında kaybolan diş fırçasını bulamayan okuyucularımız ise endişelenmesin. Sizler için aşağıya çözüm görselini bırakacağız. Oradan kaybolan diş fırçasının yerini tespit edebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde bulunan diğer görsel zekâ testlerini çözerek kendinizi ve gözlerinizi bu alanda geliştirebilirsiniz.

Evet, işte genç kızın odasında kaybolan diş fırçasının yeri;Peki, siz genç kızın odasında kaybolan diş fırçasının yerini bulabildiniz mi yoksa diş fırçasını ararken süre bir anda bitti mi? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x