Sürpriz aşkı doğruladı! Birce Akalay’dan Hakan Kurtaş açıklaması

Birce Akalay, önceki gece Asmalımescit’de objektiflere yansıdı. Arkadaşlarının yanına geldiğini dile getiren oyuncu, “Bugün arkadaşımın doğum günü vardı, oradan da buraya geldim. Hava güzel, değerlendirmek istedim” dedi.

“BÖYLE ŞEYLERİ TAKMIYOR”

Meslektaşı Nejat İşler’in doğum günü olduğunu ama unuttuğunu belirten Akalay, “Nejat’ın doğum günü ama ben aramayı unuttum. Allah’tan canım arkadaşım benim böyle şeyleri takmıyor. Yurt dışında zaten şu an. Kızmaz bana” diyerek güldü.

“BEBEĞİNİ SAĞLIKLA KUCAĞINA ALSIN”

Yakın arkadaşı Gonca Vuslateri’nin hamileliği hakkında ünlü isim, “Sağlıkla gelsin. Her şeyden öncesi o, temennim bu olabilir. Sağlıkla kucağına alsın inşallah” ifadelerini kullandı.

“YETERLİ OLUR UMARIM”

Birce Akalay ile Hakan Kurtaş’ın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda, “Gülüşümden anlaşılmıyor mu?” diyen 39 yaşındaki güzel, özel hayatıyla ilgili sorulara yanıt verdi.

Basın mensuplarına “Doğrudur diyeyim, yeterli olur umarım” açıklamasını yapan Birce Akalay, daha sonra evinin yolunu tuttu.

KURTAŞ’TAN AKALAY’A KIRMIZI GÜL

Birce Akalay ile yemeğe çıkan Hakan Kurtaş, elinde kırmızı gül olan pozunu paylaşmış, romantik paylaşıma ünlü oyuncuyu da etiketlemişti. Akalay da yorum ve beğeni yağan Instagram gönderisine kayıtsız kalmamış, sevgilisine emojilerle karşılık vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x