Eylem Tok’un ikinci kez kaza yerine gittiği ortaya çıktı. Baba da öndeki araçtaymış

17 yaşındaki T.C. ve annesi Eylem Tok’un yurt dışına kaçışında, yanlarında bulunan çalışan tüm detayları açıkladı.

Eylem Tok, oğlunu eve bıraktıktan sonra ikinci bir kez kaza yerine döndü ve babanın da kaçış sırasında önde giden araçta olduğu belirtildi.

T.C. sürekli olarak annesinden “Anne beni affet, araç pert oldu” diye af diledi.

BABA DA ÖNDEKİ ARAÇTAYMIŞ

Eylem Tok, oğlu T.C.’yi Oğuz Murat Avcı’nın hayatını kaybettiği kazadan sonra yurt dışına kaçırırken, babanın da öndeki araçta olduğu anlaşıldı.

HER ŞEYİ ANLATTI

Eylem Tok’un çalışanı, havalimanına bırakma yolculuğunda yaşananları detaylı bir şekilde anlattı.

Eylem Tok ve çalışanı, olay günü yemekteyken acil bir telefon alınca restorandan hızla ayrıldı ve kaza yerine gitti.

SÜREKLİ ANNESİNE BUNU DEMİŞ

Çalışan, “Eylem Hanım ve T.C. aracın ön koltuğuna oturdu, ben ‘U’ dönüşü yaparak geri döndüm. T.C. şoktaydı ve annesine aracın pert olduğunu söyleyerek af diledi” şeklinde ifade verdi.

DİĞER SÜRÜCÜ 14 YAŞINDA ÇIKTI

T.C. ile yarışan diğer aracın sürücüsü ehliyetsiz ve 14 yaşında çıktı.

Genç sürücü, “T.C. beni solladı ve viraja hızlı girince kontrolünü kaybedip su kanalına girdi. Anneleri ve bir kadınla geldiklerinde T.C. ile birlikte onların aracına bindik” dedi.

İKİNCİ KEZ OLAY YERİNE GİTMİŞ

Eylem Tok, oğlunu eve bıraktıktan sonra tekrar kaza yerine gitti. Ancak bu seferki amacı yaralılara yardım etmek değil, delil karartmaktı.

Çalışan, “Eylem Hanım ve şoför kaza yerine gidip kontrol edeceğiz dedi. Daha sonra Eylem Hanım ve Bülent Cihantimur eve geldi ve beni dışarıda beklememi istediler” diye konuştu.

HASTANE DİYE YOLDA ÇIKTILAR

Kanal D Haber’e göre, Eylem Tok ve Bülent Cihantimur, T.C.’nin iyi olmadığını ve doktora götürmeleri gerektiğini söyleyerek evden ayrıldı.

Eylem Tok’un çalışanı, “Yoldayken Bülent Bey durdu ve ‘Arabanın şarjı bitti, siz devam edin’ dedi. Eylem Hanım daha sonra bana havaalanına gitmemi söyledi” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x